Η εκδήλωση, που διοργανώνεται από το Παράρτημα Πελοποννήσου και Δυτικής Στερεάς Ελλάδας του ΓΕΩΤΕΕ και το Δήμο Θέρμου, θα πραγματοποιηθεί στο συνεδριακό Κέντρο Δημαρχιακού Μεγάρου Δήμου Θέρμου.
Αναλυτικότερα εδώ το πρόγραμμα και η πρόσκληση
![Η Κτηνοτροφία ως εργαλείο ανάπτυξης στο Δήμο Θέρμου](https://cdn.agrocapital.gr/Multimedia/files/images/img-placeholder.jpg?v=0)
Η εκδήλωση, που διοργανώνεται από το Παράρτημα Πελοποννήσου και Δυτικής Στερεάς Ελλάδας του ΓΕΩΤΕΕ και το Δήμο Θέρμου, θα πραγματοποιηθεί στο συνεδριακό Κέντρο Δημαρχιακού Μεγάρου Δήμου Θέρμου.
Αναλυτικότερα εδώ το πρόγραμμα και η πρόσκληση