Ο Ελληνικός Οργανισμός Εξωτερικού Εμπορίου - ΟΠΕ Α.Ε. στο πλαίσιο του Προγράμματος Δράσης του για το 2012, διοργανώνει για τους κλάδους τροφίμων, βιομηχανικών - δομικών προϊόντων επιχειρηματική αποστολή στο Αμμάν της Ιορδανίας από 22 έως 25 Απριλίου 2012.
Η επιχειρηματική αποστολή αποβλέπει στην καλλιέργεια σχέσεων και συνεργασίας με επιχειρηματίες της Ιορδανίας και απευθύνεται σε ελληνικές επιχειρήσεις που δραστηριοποιούνται στους παρακάτω κλάδους:
Τροφίμων
Δομικών υλικών (κυρίως μαρμάρου)
Φαρμακευτικών προϊόντων
Κατασκευών
Ανανεώσιμων πηγών ενέργειας
Οι ενδιαφερόμενοι για περσσότερες πληροφορίες μπορούν να απευθύνονται στον υπεύθυνο οργάνωσης στον ΟΠΕ, κο Κλεόβουλο Μπούζο, τηλ. 2310 510047, e-mail: [email protected].
![Eπιχειρηματική Αποστολή του ΟΠΕ στο Αμμάν της Ιορδανίας](https://cdn.agrocapital.gr/Multimedia/files/images/img-placeholder.jpg?v=0)