Ο ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΑΙΤΕΡΙΣΜΟΣ ΑΙΧΜΕΑΣ έστειλε επιστολή διαμαρτυρίας προς τον υπουργό Αγροτικής Ανάπτυξης και Τροφίμων, Βαγγέλη Αποστόλου σχετικά με το e- mail που έλαβαν από τον OΠΕΚΕΠΕ στις 21/03/2017 ότι, εντός τριών ημερών ,δηλαδή, έως την Παρασκευή 24/3/2017 υποχρεούνται να υπογράψουν Σύμβαση Διασφάλισης Επίπεδου Ποιότητας Υπηρεσιών και Ασφάλειας Πληροφορίας (ΣΔΕΠΥΑΠ) με τον ΟΠΕΚΕΠΕ και παράλληλα σύμβαση συνεργασίας με τον Φορέα Συντονισμού και Τεχνικής Υποστήριξης « GAΙA ΕΠΙΧΕΙΡΕΙΝ Α.Ε.».
Ακολουθήστε το Agrocapital.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι τις ειδήσεις![Επιστολή διαμαρτυρίας του ΑΙΧΜΕΑ προς τον Β. Αποστόλου](https://cdn.agrocapital.gr/Multimedia/files/images/img-placeholder.jpg?v=0)