Δυο άτομα ηλικίας 57 και 62 χρόνων συνέλαβαν αστυνομικοί του Αστυνομικού Τμήματος Καστοριάς για παράνομη αλιεία στη λίμνη της Καστοριάς. Στην κατοχή τους βρέθηκαν και κατασχέθηκαν 1 βάρκα με εξωλέμβια μηχανή, 8 κιλά και 500 γραμμάρια ψάρια και 700 μέτρα δίχτυα. Προανάκριση ενεργεί το Αστυνομικό Τμήμα Καστοριάς, ενώ η σχηματισθείσα δικογραφία θα υποβληθεί στον κ. Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Καστοριάς.
Ακολουθήστε το Agrocapital.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι τις ειδήσεις![Σύλληψη για παράνομη αλιεία](https://cdn.agrocapital.gr/Multimedia/static/teaser_lg/2018/04/5e782927-864c-41a5-933b-09938d56e90e.jpg?v=637278572400000000)