Ο Αντιπεριφερειάρχης Καβάλας και Πρόεδρος του ΣΟΠΠ κ Θεόδωρος Μαρκόπουλος και το Τμήμα Πολιτικής Προστασίας της ΠΕ Καβάλας, σας ενημερώνουν ότι ύστερα από εισήγηση της ΠΕΠΥΔ ΑΜΘ και της ΠΥ Καβάλας τίθεται σε ισχύ η απόφαση απαγόρευσης κυκλοφορίας εντός των δασών ΠΕ Καβάλας και Θάσου για σήμερα 22-8-2018 και μέχρι νεωτέρας.
Ακολουθήστε το Agrocapital.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι τις ειδήσεις![Απαγόρευση κυκλοφορίας εντός των δασών ΠΕ Καβάλας και Θάσου](https://cdn.agrocapital.gr/Multimedia/static/teaser_lg/2018/03/d3b60576-3f54-489f-8d03-720be641ed39.jpg?v=637278586800000000)