Συνεδρίαση των εκπροσώπων τους, πραγματοποιούν την Τετάρτη στην Ξάνθη, οι κτηνοτροφικοί Σύλλογοι της Ανατολικής Μακεδονίας Θράκης. Θα ξεκινήσει στις 8 το βράδυ, στην αίθουσα συσκέψεων του Εργατικού Κέντρου. Βασικά θέματα της συνεδρίασης θα είναι η πτώση των τιμών στο αιγοπρόβειο γάλα και κρέας, η δέσμευση των ενισχύσεων για χρέη και η μη εφαρμογή του ακατάσχετου λογαριασμού.
Ακολουθήστε το Agrocapital.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι τις ειδήσεις![Συνεδρίαση των κτηνοτροφικών συλλόγων](https://cdn.agrocapital.gr/Multimedia/static/teaser_lg/2018/03/9bc611f1-f98b-44f6-ac89-f79087625989.jpg?v=637278590400000000)