Η Πανθεσσαλική σύσκεψη των κτηνοτρόφων που διοργανώνεται από τον κτηνοτροφικό σύλλογο του Τυρνάβου, σε συνεργασία με τους κτηνοτροφικούς συλλόγους επαρχίας
Ελασσόνας, θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 30 Απριλίου και ώρα 12:00 το μεσημέρι στο πέτρινο Δημαρχείο του Αμπελώνα, αντί του προκαθορισμένου τόπου συγκέντρωσης, Δημοτικού θεάτρου maxim λόγω της διοργάνωσης του ποδηλατικού γύρου στην πόλη του Τυρνάβου, οι δρόμοι θα είναι κλειστοί.
![Στον Αμπελώνα η Πανθεσσαλική συνάντηση των κτηνοτρόφων](https://cdn.agrocapital.gr/Multimedia/static/teaser_lg/2019/12/cf3ff4f1-a9c1-4714-9240-883981af098d.jpg?v=637278582600000000)
Στον Αμπελώνα η Πανθεσσαλική συνάντηση των κτηνοτρόφων