Το νέο πενταμελές διοικητικό συμβούλιο του Συλλόγου Μανιταρόφιλων Ηπείρου εξελέγη στις πρόσφατες αρχαιρεσίες. Η συγκρότηση σε σώμα θα γίνει εντός των ημερών, ενώ, βασικό ζητούμενο, με βάση τον ετήσιο σχεδιασμό, είναι η διοργάνωση της γιορτής που πραγματοποιείται στα Άνω Πεδινά και συγκεντρώνει των ενδιαφέρον των μανιταρόφιλων απ΄ όλη την Ελλάδα.
Ακολουθήστε το Agrocapital.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι τις ειδήσεις![Νέα διοίκηση στο Σύλλογο Μανιταρόφιλων Ηπείρου](https://cdn.agrocapital.gr/Multimedia/static/teaser_lg/2018/03/b24dd48d-51ef-4026-a350-9ac65fa2a3ea.jpg?v=637278585000000000)